Hromadné e-maily včelařům

Existují dva způsoby jak poslat hromadný e-mail včelařům, 

  • všem včelařům,

  • výběrem včelařů.

 

Hromadný e-mail všem včelařům ze ZO

Možnost zaslat hromadný e-mail najdeme vpravo pod Ostatní, rozklikneme šipku dolů a otevře se nám nabídka.Dole jako předposlední možnost rozklikneme hromadné e-maily.

Otevře se nám nové okno, které bude obsahovat seznam všech již v minulosti zaslaných hromadných e-mailů nebo vedle záložku nový hromadný e-mail. V seznamu hromadných e-mailů máte napravo možnost rychlého vyhledávání, stačí napsat část hledaného slova a systém automaticky začne hledat podle začátečních písmen. 

 

Nový hromadný e-mail zašleme kliknutím na záložku ,,Nový hromadný e-mail'', kde je zapotřebí vyplnit Předmět e-mailu, předmět e-mailu je jedna z prvních věcí, kterou si příjemce zprávy přečte.

 

Tělo e-mailu neboli obsah, adresa odesílatele je již předvyplněná z Vaší organizace nebo uživatelského účtu, pokud to tak u Vás není, doplňte si prosím e-mailovou adresu. Dále pak pokud máte dokumenty, které chcete zaslat v hromadném e-mailu, vložíte je do přílohy. Kliknutím na ,,Zvolte soubory nebo je přetáhněte sem'' se Vám otevře nové okno z Vašeho počítače, zde vyhledáte dokument, který chcete zaslat. 

 

Hromadný e-mail si můžete nechat zaslat na Váš e-mail jako zkušební test, zda opravdu vše funguje tak jak má. Poté je zapotřebí kliknout na zelené tlačítko ,,Odeslat na testovací adresu''.

 

Jakmile bude zkušební e-mail v pořádku. 

Dole máte možnost hromadný e-mail zaslat všem včelařům z Vaší ZO pomocí zeleného tlačítka ,,Rozeslat všem včelařům'', nebo pouze řádným včelařům pomocí zeleného tlačítka ,,Rozeslat řádným členům''. Hromadný e-mail vybraným včelařům

Zaslat hromadný e-mail výběrem včelařů provádíme v sekci členové. Napravo v seznamu najdete čtvereček, kterým můžete včelaře označit pro Přidání a odebrání štítku, Novou žádanku léčiv nebo zaslání E-mailu. Tuto nabídku najdete nahoře nad seznamem.

Pro zaslání hromadného emailu vybraným včelařům je zapotřebí označit si všechny včelaře, kterým e-mail chceme odeslat, pak kliknete na modré tlačítko ,,Poslat e-mail''.

Otevře se Vám nové okno, které Vás přesměruje na záložku Nový hromadný e-mail akorát s již vybranými včelaři, které najdete dole pod Zvolení členové. Vše se vyplňuje tak stejně jako u zasílání hromadného e-mailu. 

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám prosím zda v nápovědě něco chybí, nebo máme některou část vysvětlit podrobněji.