Statistiky

Statistika obsahuje záložku souhrnné statistiky, členská základna a demografie. Členská základna a demografie jsou bez Vámi zadaného filtrování brány jako celková statistika pro celou ČR, u souhrnné statistiky je to pouze pro příslušné OO. 

  • Záložka souhrnné statistiky slouží jako výkaz o včelařství v ČR pro příslušné zvolený rok a ZO v globálním filtrování. Veškeré úpravy v globálním filtrování prosím potvrďte kliknutím na modré tlačítko ,,Hledat''. Vámi vyhledané statistiky si můžete nechat exportovat do excel souboru pomocí modrého tlačítko ,,Exportovat'' nebo do PDF souboru pomocí modrého tlačítka ,,Tisknout PDF''.

  • Záložka členská základna slouží pro přehled jednotlivých informací o OO, obsahuje grafy pro počet řádných členů, nečlenů, stanovišť, včelstev, zřizovatelů kroužků a členů s ukončeným členstvím. Jednotlivé grafy si můžete nechat přiblížit a otevřít jednotně pomocí modrého textu ,,Otevřít jako obrázek'' pod daným grafem. Graf se Vám zobrazí v přiblížení. Grafy si můžete nechat upravit pomocí globálního filtrování, kde můžete filtrovat podle KKV, Okresní a Základní organizace, období od a do, veškeré změny je zapotřebí potvrdit kliknutím na modré tlačítko ,, Hledat''. 

  • Záložka Demografie slouží pro přehled OO podle pohlaví a věku včelařů. V globálním filtrování můžete filtrovat podle KKV, Okresní, Základní organizace a typu včelaře. Jednotlivé grafy si můžete nechat přiblížit a otevřít jednotně pomocí modrého textu ,,Otevřít jako obrázek'' pod daným grafem.

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám prosím zda v nápovědě něco chybí, nebo máme některou část vysvětlit podrobněji.