Zřizovatel včelařského kroužku

  

Po přihlášení do systému je vidět základní nabídka Nástěnka, Uživatelé, Členové, Stanoviště, Vzdělávací akce, Nastavení ZO, Statistiky a Úložiště. Založení nového zřizovatele kroužku najdeme v záložce členové, vedle přidání nového včelaře kde se nachází záložka „Nový zřizovatel kroužku“.

Po kliknutí na „Vytvořit nového zřizovatele“ se otevře nové okno pro vyplnění základních informací. Zřizovatel kroužku je převážně základní organizace, ZŠ  nebo nějaké centrum volnočasových aktivit, které má přiděleno IČO a splňuje všechny pravidla pro právní subjektivitu. Vyplníte základní informace a uložíte je kliknutím na modré tlačítko „Uložit“.

Po uložení se Vám zobrazí karta včelařského kroužku, která obsahuje záložku základní informace, kroužky, včelstva, statistiku, dotace a příspěvky, časopisy, funkce a ocenění, poznámky, dokumenty, vzdělávání, ostatní a historii. Pro přidání kroužku je zapotřebí kliknout na záložku „Kroužky“, kde máte možnost přidat kroužek pro příslušný rok. Kliknete na zelené tlačítko „Vytvořit kroužek“.

Po rozkliknutí se Vám otevře nové okno pro vyplnění základních údajů o kroužku. Zde je k dispozici kolonka zřizovatele kroužku, která je již předvyplněná, dále kolonka vedoucího kroužku, název kroužku, datum vzniku a poznámka. Povinné pole k vyplnění je vedoucí kroužku a název kroužku.

Vedoucí kroužku musí být řádným členem ČSV a může být vedoucím maximálně ve dvou kroužcích, systém Vás jinak dále nepustí. Vybraný vedoucí, musí mít vyplněný e-mail v kartě včelaře pro zaslání přihlašovacích údajů. V případě, že přihlašovací údaje nepřijdou kontaktujte prosím technickou podporu. 

Po vyplnění údajů kliknete opět na modré tlačítko „Uložit“, včelařský kroužek se po uložení zobrazí v záložce Kroužky.

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám prosím zda v nápovědě něco chybí, nebo máme některou část vysvětlit podrobněji.