Vzdělávací akce

Vzdělávací akce obsahují záložku seznam akcí, naplánování akce, souhrnný přehled přednášek a seznam všech přednášejících

Záložka seznam akcí obsahuje výpis všech akcí, které ZO a OO pořádají. Na začátku stránky je globální filtrování, které obsahuje téma akce, stav akce uzavřena/neuzavřena, žádost doručena, prezenční listina přijatá, datum konání od - do, datum uzavření od - do,  přednášející a možnost zaškrtnutí nerealizované žádosti. Vámi zvolený výběr filtrování potvrďte modrým tlačítkem ,,Hledat''.

Základní informace o vzdělávacích akcích jsou automaticky seřazeny podle čísla, řazení si však můžete libovolně nastavit podle typu akce, pořádající organizace, tématu, datumu a místa konání, přijaté žádosti a přijaté prezenční listiny. 

Vpravo nahoře máte možnost rychlého vyhledávání, které usnadní práci se seznamem. Seznam akcí můžete exportovat do excel souboru pomocí modrého tlačítko ,Exportovat''. 

Na konci řádku máme nabídku Detail. Modré tlačítko ,,Detail'' slouží pro podrobnější informace k vzdělávací akci, po rozkliknutí se otevře nové okno, které obsahuje základní informace o dané vzdělávací akci a hodnocení.

  • V základních informacích najdete důležité informace k akci, jako je téma, adresa, datum a čas konání akce, nebo kdo bude přednášejícím. 

  • Záložka hodnocení obsahuje porovnávací měřítko k odbornosti, relevanci a prezentaci, kde můžeme vzdelávací akci a přednášejícího ohodnotit. Ve vlastním hodnocení se můžeme i písemně vyjádřit. 

Vše po vyplnění následně uložíme kliknutím na modré tlačítko ,,Uložit''. 

Další záložkou je záložka naplánovat akci zde je zapotřebí vyplnit školní rok, téma a forma akce, v případě akce prezenční je zapotřebí vyplnit i adresu, číslo popisné a poštovní směrovací číslo. V případě on-line akce webovou adresu on-line přednášky. Dále také uveďte začátek a předpokládaný konec akce, datum zadání a zda chcete akci zveřejnit na stránkách vcelarstvi.cz

V kolonce přednášející zkuste napsat alespoň část jména, pokud Vám systém nic nevyfiltruje, budete muset přednášejícího zadat ručně a to níže zaškrtnutím přednášející nenalezen - zadat ručně. Otevře se Vám kolonka a do ní napíšete celé jméno, příjmení a adresu bydliště přednášejícího. 

 

Druhá část videa níže obsahuje záložku souhrnný přehled přednášek, která slouží k celkovému přehledu uskutěčněných akcí, kde můžete filtrovat podle školního roku, čtvrtletí, datumu konání nebo podle typu akce. Veškeré nastavení filtru potvrďte modrým tlačítkem ,,Hledat''. 

Níže se Vám v seznamu objeví kód organizace, pořádající organizace, kolik vzdělávacích , přednášek, kurzů a seminářů bylo za zvolený rok ve filtrování  uskutečněno, jaká byla požadovaná dotace, kolik bylo vyplaceno přednášejícím, upravená dotace a kolik je nebo bylo k vyplacení. Vpravo nahoře máte možnost rychlého vyhledávání, to ale pouze v případě, že byste měli v souhrnu přehledu přednášek mnoho řádků. Souhrnný přehled můžete exportovat do excel souboru pomocí modrého tlačítko ,Exportovat''.

V záložce všichni přednášející máte možnost nahlédnout mezi všechny přednášející osoby. Zde také funguje globální filtrování kde si můžete zvolit aktivní k, jakou má funkci, a jaké témata přednáší. Všechny vámi zvolené parametry je zapotřebí potvrdit modrým tlačítkem ,,Hledat''. Vámi vyhledané přednášející můžete exportovat do excel souboru pomocí modrého tlačítko ,,Exportovat''. 

V seznamu níže pod globálním filtrování se Vám vyfiltruji přednášející podle vašeho nastavení filtru. Seznam obsahuje registrační číslo, název subjektu, vzdělávací funkce, téma vzdělávací akce, základní a okresní organizace. Seznam si můžete seřadit pomocí šipeček nahorů a dolů u registračního čísla, názvu subjektu, základní a okresní organizace. Na konci řádku je modré tlačítko ,,Detail'', které Vám po kliknutí na něj otevře kartu včelaře detail vzdělávání, obsahuje také záložku základní informace, která Vám poskytne bližší informace o přednášejícím pouze k náhledu.

 

 

Kontakty ohledně realizace vzdělávacích akcí

Kontaktní osoba:  Adresa pro zasílání podkladů pro vzdělávací akce

Zdeněk Solničková
tel.:+420469677128
e-mail.:solnickova@souvnasavrky.cz

Pracovní dny: 06:30-15:00 hodin

Střední odborné učiliště včelařské
Slatiňanská 135
53825 Nasavrky

 

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám prosím zda v nápovědě něco chybí, nebo máme některou část vysvětlit podrobněji.